Najczęściej zadawane pytania

 • Która z form reklamy jest bardziej opłacalna - reklama AdWords czy pozycjonowanie strony?

  Nie można jednoznacznie stwierdzić, która z tych dwóch form marketingu internetowego jest korzystniejsza. Wszystko zależy od tego w jakim czasie i jakim nakładem finansowym chcemy reklamować naszą firmę. Pozycjonowanie stron jest zdecydowanie tańszą usługą niż reklamy  kontekstowe, niemniej jednak na jej efekty niekiedy musimy czekać nawet kilka miesięcy. Z kolei udział w systemie Google AdWords, umożliwia nam publikowanie reklam na pierwszej stronie wyszukiwarki już w dniu przystąpienia do programu reklamowego, ale koszty są już tutaj zdecydowanie wyższe.

 • Co wpływa na cenę pozycjonowania strony?

  Cena pozycjonowania strony na określone słowa kluczowe zależy od takich elementów jak liczba wyszukań danych fraz przez użytkowników, konkurencyjność danego słowa bądź słów jak również tego, czy jest to fraza ogólnopolska czy też regionalna.

 • Ile czasu trwa pozycjonowania strony?

  Czas pozycjonowania strony na określone frazy zależy od długości i stopnia trudności słów kluczowych oraz czasu występowania strony w indeksie wyszukiwarki Google. Zatem strona internetowa może znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwarki już w okresie tygodnia jak też możemy czekać na efekt nawet kilka miesięcy.

 • Jakie elementy wpływają na pozycję strony?

  Pozycja strony w wyszukiwarce Google zależy m.in.nazwy domeny, czasu występowania strony w indeksie wyszukiwarki Google, treści witryny oraz ilości i jakości linków prowadzących do strony pozycjonowanej.

 • Na czym polega optymalizacja strony?

  Optymalizacja witryny jest to zabieg, którego celem jest dostosowanie witryny pod kątem wyszukiwarek, co w konsekwencji prowadzi do uzyskania przez stronę pozycjonowaną wysokich pozycji w wyszukiwarkach dla określonych słów kluczowych. Szybki kontakt781 806 905

kontakt@urbisoft.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone -  UrbiCMS 2013