Najlepsze wielopoziomowe automaty do gry

Wisyta casino. Najpopularniejsze gry komputerowe są wielopoziomowe. Przynajmniej w jakimś stopniu. W przypadku wideo automatów sytuacja wygląda nieco inaczej. Każdy spin jest zwykle zakończoną rundą, niezwiązaną z poprzednimi lub przyszłymi wersjami.

Z jednej strony jest to dobrze, ponieważ nawet pierwszy spin po uruchomieniu maszyny może przynieść dobrą wygraną. Z drugiej strony, jeśli grasz przez kilka godzin z rzędu, chciałbyś uzyskać lepsze rezultaty.

Twórcy oprogramowania do gier hazardowych online już dawno zaczęli podejmować kroki w tym kierunku. W kasynach online istnieją automaty, w których wdrażane są liczne etapy. Przeprowadzka na nowy poziom może oznaczać bardziej korzystne warunki, dodatkowe premie i inne nagrody.

Właśnie takie automaty omówimy w artykule. Rzućmy okiem na kilka modeli z wielopoziomowymi systemami.

Castle Builder

Wspaniałe urządzenie wideo "Builder of locks", firma Rabcat wyprodukowała w 2014 roku, uchwyciwszy wyobraźnię użytkowników z niespotykanymi do tej pory możliwościami. Podczas gry zbierasz różne materiały, z których budujesz fortecę, zamówiona przez lokalną grandę. Gdy budynek jest gotowy, bierzesz udział w rundzie nagród, w której dostajesz solidne nagrody.

Następnie podejmujesz się kolejnego projektu, w którym czekają na Ciebie znacznie bardziej atrakcyjne warunki. W związku z tym im dalej uda Ci się wejść do Buildera zamków, tym większe będą potencjalne płatności. Szczegóły funkcji maszyny omówiono w przeglądzie. Jest to jedna z najlepszych gier tego typu, które zdecydowanie musisz doświadczyć osobiście.

Castle Builder II

W lipcu 2017 roku fani "Builder of the Castles" czekali na drugą edycję popularnego automatu do gry. Twórcy Rabcat nie zmieniali podstawowego podejścia do organizacji rozgrywki, ale sprawili, że proces był bardziej zróżnicowany i fascynujący. Nadal musisz budować zamki w różnych miejscach. Przyjmujesz zlecenia od lokalnych władców i zbierasz materiały do budowy pałaców.

Czym różni się Castle Builder II od poprzedniej wersji? Jest wiele innych poziomów, na których czekają na Ciebie hojniejsze nagrody. Grafika, animacja, dźwięk i ogólny wygląd również stały się bardziej atrakcyjne. Krótko mówiąc, fani gry nie będą zawiedzeni.

Immortal Romance

Kilka lat temu wideo wrzutki o wampirach były niesamowicie popularne w kasynach online (dzięki Hollywood, gdzie ten temat był aktywnie używany). Jednym z najlepszych modeli tego gatunku jest maszyna do gier Immortal Romance firmy Microgaming. A jego atrakcją były darmowe spiny na wielu poziomach.

Wszystkie etapy są powiązane z czterema postaciami gry. Kiedy zaczynasz darmowe spiny, użytkownik znajduje się w pokoju Bursztynowym. Tutaj bierze udział w dziesięciu free-backach z mnożnikami x 5. Od piątego rozpoczęcia rundy rozdania otwiera go Troy Hall, po kolejnych pięciu próbach - Michael Hall, a następnie - Sarah Hall. Na każdym nowym poziomie szczeliny Wolne obroty Romansu nieuchronnego staje się coraz więcej, a warunki stale się poprawiają.
Również w grze są inne ekscytujące funkcje, z którymi zdecydowanie musisz zapoznać się osobiście.

Jason’s Quest

Automat do gier o przygodach Jasona, bohatera ze starożytnych greckich mitów, oferuje firmę Genesis Gaming. Przyciąga ona zabawną grafiką, zabawnymi postaciami oraz wieloma ciekawymi funkcjami, w tym także kilkoma specjalnymi postaciami i bonusami.

Podczas całego procesu grania w wideo Jason's Quest zbierasz klejnoty, które spadają na bębny. Po zgromadzeniu pewnej ilości klejnotów odkryjesz nowe etapy rundy bonusowej. Zostając uczestnikiem losowania, możesz uruchamiać darmowe spiny, otrzymywać nagrody za zabite potwory i tak dalej. Na każdym nowym etapie przygody będą coraz bardziej ekscytujące i zyskowne.

Jason and the Golden Fleece

Microgaming ma również wielopoziomowy automat wideo poświęcony legendom Jazona i jego przyjaciół. Darmowe spiny uruchamiane przez trzy lub więcej symboli Scatter są dostępne. Za każdym razem, gdy wchodzisz w tę rundę podczas jednej sesji, użytkownik znajduje się w nowej fazie.

Wszystkie poziomy automatu Jason i Golden Fleece oparte są na legendach o przygodach Argonautów. W sześciu etapach spotkasz sławne postacie starożytnych mitów i będziesz mógł walczyć o imponujące wypłaty i inne nagrody.

Heart of the Jungle

A to urządzenie online zostało wydane przez programistów z Playtech. Otwierając go, znajdziesz się w sercu dżungli, gdzie nie rządzą ludzie, ale zwierzęta. Twoimi towarzyszami będzie Tarzan i jego ukochana. Kiedy na trzech bębnach pojawi się maska z maską, będziesz mógł wziąć udział w rundzie bonusowej.

Składa się z czterech trybów, które otwierają się po kolei. W tym przypadku gracze mogą wybrać dowolny aktywny etap. Wszystkie są darmowymi spinami z różnymi dodatkowymi funkcjami. Ich szczegółowy opis można znaleźć w recenzji Heart of the Jungle pod linkiem.